Jesteśmy przejrzyści jak szkło

DSS Recykling w gronie doradców AGH!

Z dumą informujemy, że Prezes naszej firmy, Matusz Pękala, został powołany do Rady Społecznej Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie💡

To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale i zobowiązanie — chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju nowoczesnych technologii oraz wspierać kształcenie przyszłych inżynierów i specjalistów branży recyklingowej.

W DSS Recykling wierzymy, że innowacje i nauka to klucz do odpowiedzialnego przemysłu, który działa zgodnie z celami Unii Europejskiej, ogranicza emisję CO₂ i dba o przyszłość środowiska. 🌍

Współpraca z uczelnią o tak silnych tradycjach to kolejny krok w naszym rozwoju – łączymy praktykę z nauką, by wspólnie budować zrównoważoną przyszłość.

Dbamy o środowisko i komfort mieszkańców

Jesteśmy przejrzyści jak szkło – sprawdzamy fakty!

DSS Recykling & KS Unia Dąbrowa Górnicza – 15 lat razem!

Dzień Dziecka z Unią Dąbrowa Górnicza i Akademią KS Unia Dąbrowa Górnicza za nami!

90-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzemieszycach

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!