To był naprawdę wyjątkowy Dzień Dziecka!
Oprócz wspólnego świętowania z KS Unia Dąbrowa Górnicza w Strzemieszycach, mieliśmy również przyjemność wesprzeć Mundurowy Piknik Rodzinny „Dąbrowskie Służby Mundurowe Dzieciom”, organizowany przez Region IPA Dąbrowa Górnicza.
Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji – pokazy służb mundurowych, sprzętu ratowniczego, pierwszej pomocy, konkursy i rodzinne aktywności. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy, integracji i poznania pracy osób, które każdego dnia dbają o nasze bezpieczeństwo.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. W DSS Recykling wierzymy, że warto wspierać inicjatywy, które łączą mieszkańców, promują wartości społeczne i wywołują uśmiech na twarzach najmłodszych.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gratulujemy świetnie przygotowanego wydarzenia!





