Jesteśmy przejrzyści jak szkło

Witamy na pokładzie!

Chcieliśmy Państwa poinformować, że funkcję nowego Prezesa Zarządu Stowarzyszenia KS Unia Dąbrowa Górnicza objął Pan Rafał Pękala. Wieloletni przyjaciel klubu, Prezes DSS Recykling, od 12 lat jeden z głównych sponsorów Unii.

Panie Prezesie GRATULUJEMY i witamy na pokładzie!

– Dziś był dzień szczególny. Jak wiecie, od 12 lat DSS Recykling ściśle współpracuje i wspiera – najpierw Unię Strzemieszyce, obecnie Unię Dąbrowa Górnicza. To nasz klub, któremu wszyscy kibicujemy! Widzieliśmy wzloty i upadki, sukcesy i porażki – w tym na szczęście więcej sukcesów – naszych piłkarzy. I ani na moment nie przestaliśmy w nich wierzyć. Ukoronowaniem tej współpracy stał się fakt wyboru nowego zarządu i objęcie przeze mnie funkcji prezesa. – mówi Rafał Pękala.

– Ta funkcja wiąże się dla mnie z ogromną dumą, ale i poczuciem odpowiedzialności. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by przyczynić się do rozwoju Unii. Chcę, by nasi zawodnicy czuli motywację, by wiedzieli, że mamy przed sobą jasny cel i że razem z nowym zarządem i wieloma życzliwymi nam osobami i firmami jesteśmy w stanie go osiągnąć. Liczę też na naszych kibiców, bo to oni są siłą napędową ducha sportowej rywalizacji!

10.01.2022 r. odbyło się spotkanie walne na którym został powołany nowy zarząd w następującym składzie:

Rafał Pękala – Prezes Zarządu
Radosław Orłowski – Wiceprezes Zarządu
Rafał Jabłoński – Wiceprezes Zarządu
Łukasz Ciastoń – Wiceprezes Zarządu
Wojciech Stopiński – Członek Zarządu

List Prezesa Mateusza Pękali

Piknik Mundurowy z okazji Dnia Dziecka

Dzień Strażaka

Sztandar dla Stowarzyszenia Koło Gospodyń Strzemieszyce Wielkie

Spotkanie Wielkanocne

Wielkanoc 2024

Szukaj
Close this search box.