Jesteśmy przejrzyści jak szkło

Grudniowe wydanie informatora DSS Recykling

Drodzy sąsiedzi i przyjaciele,

mamy niezwykłą przyjemność powitać Was na łamach grudniowego wydania naszego informatora. Okres świąteczny to dobry czas dla wszelkich podsumowań, refleksji oraz planów na nadchodzący rok.

W tym wydaniu i my podsumujemy dla Was ostatnie miesiące naszej działalności dotyczącej społecznej odpowiedzialności biznesu, współpracy ze stowarzyszeniami i lokalną społecznością. A było tego naprawdę sporo! Wspierane przez nas podmioty to instytucje miejskie, jak CSiR czy szkoły podstawowe, stowarzyszenia lokalne i sportowe, kluby piłkarskie, a nawet koła gospodyń. Podzielimy się też refleksjami na temat funkcjonowania firmy i wyzwań, jakie przed sobą mamy – tym bardziej, że w ostatnim czasie musimy bronić swojego dobrego imienia, co kosztuje nas mnóstwo energii, czasu i funduszy, które moglibyśmy przeznaczyć na działalność prospołeczną. Jednak nie poddajemy się!

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu zmieniamy świat wokół siebie na lepszy. Nie tylko pod kątem ekologii – czasem nasza pomoc i zaangażowanie pozwala odzyskać nadzieję i wiarę w drugiego człowieka… I to jest dla nas największe wyróżnienie.

W kolejnym roku mamy nadzieję nie stracić tego hartu ducha, którym – mimo przeszkód – wykazywaliśmy się dotychczas. Będziemy z Wami przy okazji najważniejszych uroczystości miejskich i regionalnych – u nas, w Strzemieszycach.

Z sąsiedzkim pozdrowieniem i najlepszymi świątecznymi życzeniami

Zarząd i pracownicy DSS Recykling

Festyn rodzinny w ZSP nr 3

List Prezesa Mateusza Pękali

Piknik Mundurowy z okazji Dnia Dziecka

Dzień Strażaka

Sztandar dla Stowarzyszenia Koło Gospodyń Strzemieszyce Wielkie

Spotkanie Wielkanocne

Szukaj
Close this search box.