Jesteśmy przejrzyści jak szkło

Grudniowy INFORMATOR DSS RECYKLING już jest!

Mimo trudnego czasu, w jakim przyszło nam funkcjonować w 2020 roku, chcemy podzielić się z Państwem najnowszym wydaniem naszego informatora. Znajdziecie w nim ostatnie wydarzenia, które były czy też będą ważne dla naszych Strzemieszyc.

Niestety, pandemia utrudnia nam wszystko i uniemożliwia normalne kontakty międzyludzkie. Ale uczymy się sobie z tym radzić. Gros pracy, obowiązków oraz naszej społecznej działalności przeniosło się w strefę on-line. Uczymy się funkcjonować w tej „nowej normalności”. Wiadomo, że brakuje nam często kontaktu z Państwem na wydarzeniach, imprezach, piknikach, meczach i jarmarkach, ale tak jest, póki co, bezpieczniej i – paradoksalnie – odkrywa przed nami nowe możliwości wykorzystania wirtualnej rzeczywistości do pracy i komunikacji. Pamiętamy przy tym, że w niełatwym czasie epidemii, z którym wszyscy musimy się mierzyć, najważniejsze są empatia i otwarcie na drugiego człowieka. Wierzymy, że po powrocie do normalności ta otwartość i poczucie wspólnotowości w nas zostaną.

Na nadchodzące Święta i Nowy Rok z serca życzymy zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.

Z sąsiedzkim pozdrowieniem
Zarząd i Pracownicy
DSS Recykling Sp. z o.o.

List Prezesa Mateusza Pękali

Piknik Mundurowy z okazji Dnia Dziecka

Dzień Strażaka

Sztandar dla Stowarzyszenia Koło Gospodyń Strzemieszyce Wielkie

Spotkanie Wielkanocne

Wielkanoc 2024

Szukaj
Close this search box.