Jesteśmy przejrzyści jak szkło

Informator DSS – lato 2022

Przed Państwem drugi w tym roku numer informatora DSS Recykling. Wiele się wydarzyło i wiele jeszcze przed nami!

W niniejszym wydaniu chcemy razem z Unią Dąbrowa Górnicza podsumować miniony sezon, opowiedzieć o sukcesach i planach na przyszłość oraz pogratulować zawodnikowi sezonu – Józefowi Misztalowi.

Zaprosimy też Państwa na Business Meet Up organizowany 15 września przez Zagłębiowską Izbę Gospodarczą na terenie Fabryki Pełnej Życia. My również tam będziemy!

Na chwilę przeniesiemy się na uroczystą galę KS Ronin do Pałacu Kultury Zagłębia, gdzie wspólnie z Klubem świętowaliśmy potrójny jubileusz, a Prezes Rafał Pękala otrzymał pamiątkową statuetkę za wieloletnie wsparcie zawodników „Ronina”.

Po raz kolejny zapraszamy także do zapoznania się z najnowszymi wiadomościami z naszej dzielnicy i miasta, które współtworzymy dla Was w ramach współpracy z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Górniczej. Tym razem na szczególną uwagę zasługuje ukończona już tężnia, dzięki której wszyscy możemy skorzystać z dobroczynnego wpływu inhalacji oraz Dąbrowska Akcja Lato, która powoli się rozkręca. Sprawdźcie, jakie wydarzenia czekają na Was w okresie letnim w ramach programu „Aktywne Strzemieszyce – włącz się w życie dzielnicy”.

Wesołych Świąt!

Wspomnienie Rafała Pękali

Ostatnie pożegnanie

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

Letni Festyn „Piłkarska Dąbrowa”

Spotkanie z Roninem

Szukaj
Close this search box.