Jesteśmy przejrzyści jak szkło

DSS z Unią jest!

Od siedmiu lat DSS Recykling pomaga strzemieszyckim piłkarzom. Miło nam poinformować, że w kwietniu 2015 podpisaliśmy kolejną umowę wsparcia, jaką nasza firma objęła miejscową drużynę KS UNIA związaną ze społecznością Strzemieszyc już blisko 100 lat!

Drużyna seniorów KS Unia, po wielu latach gry w lidze okręgowej, w ubiegłym sezonie spadła do sosnowieckiej A-klasy. Teraz, od pierwszej kolejki w sezonie 2014/2015, Unia walczy o awans do okręgówki, a jej wiosenne wyniki (4 wygrane mecze, stosunek bramek 16-0!) potwierdzają te aspiracje. Liczymy na to, że wsparcie DSS Recykling pomoże klubowi w osiąganiu celów, a dalsza współpraca będzie źródłem wielkiej satysfakcji – przede wszystkim dla wiernych kibiców Unii.

KS Unia to nie tylko seniorzy ale i drużyny młodzieżowe: Orliki rocznik 2004, Trampkarze Starsi 2000 – występujący na szczeblu podokręgu Sosnowiec – oraz Juniorzy rocznik 1997 – biorący udział w rozgrywkach organizowanych przez Śląski OZPN .

Zamierzamy na obiekcie KS Unia organizować lokalne imprezy, festyny, zabawy dla dzieci i turnieje sportowe. Pragniemy integrować lokalną społeczność z naszymi pracownikami, pokazując DSS Recykling jako firmę od lat troszczącą się o najcenniejsze strzemieszyckie skarby, do których z całą pewnością należy klub piłkarki związany ze Strzemieszycami od roku 1921.

Dziękujemy strzemieszyckim kibicom, którzy odwiedzają stadion przy Sportowej 1 lub nasłuchują wieści z meczów wyjazdowych.  Zapraszamy na najbliższy mecz w sobotę 1 maja o godzinie 17.00. KS Unia podejmować będzie drużynę Jedności Strzyżowice.

Powodzenia Unio! 

List Prezesa Mateusza Pękali

Piknik Mundurowy z okazji Dnia Dziecka

Dzień Strażaka

Sztandar dla Stowarzyszenia Koło Gospodyń Strzemieszyce Wielkie

Spotkanie Wielkanocne

Wielkanoc 2024

Szukaj
Close this search box.